Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.
Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.
V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.
Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.
www.cechy-net.cz / Organizace a úřady / Vzdělávací instituce / Střední školy
Střední škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Volyně
Lidická 135, 387 01 Volyně
Střední škola České Velenice
Revoluční 220, 378 10 České Velenice
Střední škola ekonomiky, obchodu a služeb SČMSD Benešov, s.r.o.
Husova 742, 256 01 Benešov
Střední škola gastronomie a služeb Most
Jana Palacha 2, 434 01 Most
Střední škola gastronomie a služeb Nová Paka
Masarykovo náměstí 2, 509 01 Nová Paka
Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
Elišky Krásnohorské 2069, 544 01 Dvůr Králové nad Labem
Střední škola Nové město nad Metují
Husovo náměstí 1218, 549 01 Nové Město nad Metují
Střední škola obchodu a služeb Choceň
náměstí Tyršovo 220, 565 01 Choceň
Střední škola Opočno
Nádražní 296, 517 73 Opočno
Střední škola Pohoda, s.r.o.
Kosmonautů 2022, 412 01 Litoměřice-Předměstí
Střední škola propagačné tvorby a polygrafie Velké Poříčí Domov mládeže(provozovna Náchod)
Náchodská 285, 549 32 Velké Poříčí
Střední škola průmyslová strojnická, technická a Vyšší odborná škola Chrudim
Čáslavská 973, 537 01 Chrudim IV
Střední škola řemesel a služeb Děčín
Ruská 46, 405 02 Děčín IV-Podmokly
Střední škola řemesel a služeb Jablonec nad Nisou
Smetanova 66, 466 01 Jablonec nad Nisou
Střední škola řemeslná Jaroměř Domov mládeže(provozovna Náchod)
Studničkova 260, 551 01 Jaroměř-Pražské Předměstí
Střední škola služeb a cestovního ruchu Varnsdorf
Bratislavská 2166, 407 47 Varnsdorf
Střední škola služeb a řemesel Stochov
Jaroslava Šípka 187, 273 03 Stochov
Střední škola spojů a informatiky Tábor
Bydlinského 2474, 390 02 Tábor
Střední škola stavební Teplice
Fráni Šrámka 1, 415 01 Teplice-Trnovany
Střední škola stavební, Louny
Postoloprtská 2636, 440 01 Louny
Střední škola technická a automobilní Chomutov
Pražská 10, 430 01 Chomutov
Střední škola technická a obchodní Dačice
Strojírenská 304, 380 01 Dačice III
Střední škola technická AGC, a.s.
Rooseveltovo náměstí 5, 415 03 Teplice-Řetenice
Střední škola technická Most - Velebudice
Dělnická 21, 434 01 Most-Velebudice
Střední škola technická Varnsdorf
Karolíny Světlé 2703, 407 47 Varnsdorf
Střední škola tradičních řemesel Hermés MB, s.r.o.(provozovna Mladá Boleslav)
Dlouhá Lhota 70, 294 05
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí Domov mládeže(provozovna Ústí nad Orlicí)
Zahradní 541, 562 01 Ústí nad Orlicí
Střední škola zahradnická Kopidlno - Domov mládeže(provozovna Jičín)
www.zahradnicka-skola-kopidlno.cz
náměstí Hilmarovo 1, 507 32 Kopidlno
Střední škola zahradnická Litomyšl - Domov mládeže(provozovna Svitavy)
T. G. Masaryka 527, 570 01 Litomyšl-Město
Střední škola živnostenská Sokolov - Domov mládeže(provozovna Sokolov)
Mládeže 3, 357 51 Kynšperk nad Ohří
Střední zahradnická a zemědělská škola Antonína Emanuela Komerse Děčín
Českolipská 123, 405 02 Děčín XXVII-Březiny
Výchovný ústav, SŠ a Školní jídelna Terešov
Terešov 1, 338 08
Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Hostinné
B. Smetany 474, 543 71 Hostinné
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Jičín
Pod Koželuhy 100, 506 01 Jičín-Nové Město
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Strakonice
Želivského 291, 386 01 Strakonice I
Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola Volyně
Resslova 440, 387 01 Volyně
Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga
Lesnická 55, 397 01 Písek-Václavské Předměstí
Vyšší odborná škola obalové techniky a Střední škola Štětí
Kostelní 134, 411 08 Štětí
Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola Nový Bor - Domov mládeže(provozovna Česká Lípa)
Nemocniční 635, 473 01 Nový Bor
Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola Prachatice - Domov mládeže(provozovna Prach
Zlatá stezka 139, 383 01 Prachatice II
Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební Vysoké Mýto
Komenského 1, 566 01 Vysoké Mýto-Pražské Předměstí
Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kostelec nad Orlicí
Komenského 873, 517 41 Kostelec nad Orlicí
Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy Sezimovo Ústí
Budějovická 10, 391 02 Sezimovo Ústí
Waldorfská škola Příbram - ZŠ, Gymnázium a Střední odborné učiliště(provozovna Příbram)
Hornická 327, 261 01 Příbram II
ZŠ a Odborná škola Horšovský Týn(provozovna Domažlice)
Nádražní 89, 346 01 Horšovský Týn-Velké Předměstí
ZŠ a praktická škola Český Brod(provozovna Kolín)
Žitomířská 1359, 282 01 Český Brod
ZŠ a Praktická škola Dvůr Králové nad Labem(provozovna Trutnov)
Přemyslova 479, 544 01 Dvůr Králové nad Labem