logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0788708 14,4342973 Advokátní kancelář Praha 2 – Mazel & Směja http://www.mazel-smeja.cz/
náhled www - www-ak.png

Advokátní kancelář Praha 2 – Mazel & Směja

Společná advokátní kancelář Mgr. Michala Mazla a Mgr. Filipa Směji je nezávislou advokátní kanceláří se sídlem v Praze. Poskytujeme komplexní právní služby na celém území republiky ve všech oblastech právního řádu České republiky a evropského práva. Právní služby poskytujeme v českém, anglickém a německém jazyce. Při výkonu advokacie si zakládáme na vysoké kvalitě poskytovaných služeb, individuálním přístupu a budování dlouhodobých vztahů s klienty. Hlavním cílem naší advokátní kanceláře je v maximální možné míře vyjít vstříc individuálním požadavkům klienta, a to jak z hlediska časového, tak i z hlediska jeho představ o rozsahu a náplni právní pomoci v konkrétních případech.

Web: http://www.mazel-smeja.cz/


Adresa: Advokátní kancelář Praha 2 – Mazel & Směja Vinohradská 938/37
12000  Praha 2 http://www.mazel-smeja.cz/


pevná: +420 222 220 117

mobil: +420 724 283 306

mail: michal.mazel@akmazel.cz

fax: +420 222 220 117

Kategorie

Klíčová slova

advokát, praha, advokáti, právní služby, legislativa, obchodní právo, občanské právo, družstevní záložny

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz