logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48,753189 14,0388478 Dvojchata Jenišov, Lipno, chata, chatky, chatová oblast http://www.ubytovaninalipne.info
náhled www - dvojchata-jenisov-www.png

Dvojchata Jenišov, Lipno, chata, chatky, chatová oblast

Nabízíme pronájem chaty. Rekreační dvojchata je postavena ve vzdálenosti 500 metrů od břehu Lipenského jezera v rekreační osadě Jenišov 2 km od Horní Plané. V osadě samé i v okolních rekreačních střediskách naleznete veškerou vybavenost, kterou tato hojně navštěvovaná oblast nabízí. Okolí jezera je protkáno hustou sítí cyklostezek i turistických tras, lesy jsou plně hub a lesních plodů a na rybáře zde čekají hojné úlovky. Hosté mají k dispozici pozemek o rozloze 550 m2 oplocený živým plotem se zahradními terasami a slunečníkem. Topit lze přímotopem nebo v kamínkách. Na břehu jezera je dále k dispozici loděnice s veslicí - zapůjčení 500 Kč/týden - ideální pro rybáře na uskladnění potřeb. Každá polovina dvojchaty má ohniště na grilování - žulový kámen. Společná garáž na kola. Dostat se k nám můžete vlastním vozem nebo vlakem (0,5 km od zastávky Horní Planá-Jenišov). V blízkosti (100 m) můžete využít služby příjemné restaurace a baru.

Web: http://www.ubytovaninalipne.info


Adresa: Dvojchata Jenišov, Lipno, chata, chatky, chatová oblast Jenišov 197
38226  Horní Planá http://www.ubytovaninalipne.info


mobil: +420 606 807 022

mail: info@ubytovaninalipne.info

Kategorie

Klíčová slova

na šumavě, chata, chatka, chatky, chaty, lipno, dvojchata, jenišov, chata u horní plané, ubytování, turistické, šumava, rybaření, houbaření, cykloturistika, windsurfing, koupání, sportovní vyžití, rekreace, dovolená, letní, přehrada, na lipně, pronájem, cestování, železnice

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz