Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.
Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.
V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.
Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.
www.cechy-net.cz / Organizace a úřady / Vzdělávací instituce / Domovy mládeže
Střední průmyslová škola Vlašim
Komenského 41, 258 01 Vlašim
Střední rybářská škola a Vyšší odborná škola vodního hospodářství a ekologie Vodňany
Zátiší 480, 389 01 Vodňany II
Střední škola České Velenice
Revoluční 220, 378 10 České Velenice
Střední škola energetická a stavební Chomutov
Na Průhoně 4800, 430 03 Chomutov
Střední škola Horažďovice
Blatenská 313, 341 01 Horažďovice
Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD Hronov, s.r.o.
Čapkova 193, 549 31 Hronov
Střední škola obchodu a služeb Choceň
náměstí Tyršovo 220, 565 01 Choceň
Střední škola obchodu řemesel a služeb Žamberk
Zámecká 1, 564 01 Žamberk
Střední škola Opočno
Nádražní 296, 517 73 Opočno
Střední škola podnikání Vysoké Mýto, s.r.o.
Gen. Závady 118, 566 01 Vysoké Mýto-Litomyšlské Předměstí
Střední škola Pohoda, s.r.o.
Kosmonautů 2022, 412 01 Litoměřice-Předměstí
Střední škola propagačné tvorby a polygrafie Velké Poříčí Domov mládeže(provozovna Náchod)
Náchodská 285, 549 32 Velké Poříčí
Střední škola průmyslová strojnická, technická a Vyšší odborná škola Chrudim
Čáslavská 973, 537 01 Chrudim IV
Střední škola řemesel a služeb Děčín
Ruská 46, 405 02 Děčín IV-Podmokly
Střední škola řemesel a služeb Jablonec nad Nisou
Smetanova 66, 466 01 Jablonec nad Nisou
Střední škola řemesel a služeb Strakonice
Zvolenská 934, 386 01 Strakonice I
Střední škola řemeslná Jaroměř Domov mládeže(provozovna Náchod)
Studničkova 260, 551 01 Jaroměř-Pražské Předměstí
Střední škola služeb a cestovního ruchu Varnsdorf
Bratislavská 2166, 407 47 Varnsdorf
Střední škola služeb a řemesel Stochov
Jaroslava Šípka 187, 273 03 Stochov
Střední škola spojů a informatiky Tábor
Bydlinského 2474, 390 02 Tábor
Střední škola stavební Teplice
Fráni Šrámka 1, 415 01 Teplice-Trnovany
Střední škola stavební, Louny
Postoloprtská 2636, 440 01 Louny
Střední škola technická a obchodní Dačice
Strojírenská 304, 380 01 Dačice III
Střední škola technická Most - Velebudice
Dělnická 21, 434 01 Most-Velebudice
Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí Domov mládeže(provozovna Ústí nad Orlicí)
Zahradní 541, 562 01 Ústí nad Orlicí
Střední škola Vimperk
Nerudova 267, 385 01 Vimperk II
Střední škola zahradnická Litomyšl - Domov mládeže(provozovna Svitavy)
T. G. Masaryka 527, 570 01 Litomyšl-Město
Střední škola zemědělská a potravinářská Klatovy
Národních mučedníků 141, 339 01 Klatovy IV
Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim
Poděbradova 842, 537 01 Chrudim IV
Střední škola živnostenská Sokolov - Domov mládeže(provozovna Sokolov)
Mládeže 3, 357 51 Kynšperk nad Ohří
Střední škola, Lomnice nad Popelkou
Antala Staška 213, 512 51 Lomnice nad Popelkou
Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola Turnov
Skálova 373, 511 01 Turnov
Střední zahradnická a zemědělská škola Antonína Emanuela Komerse Děčín
Českolipská 123, 405 02 Děčín XXVII-Březiny
Střední zdravotní škola a Obchodní akademie Rumburk Domov mládeže(provozovna Děčín)
Sukova 6, 408 01 Rumburk 1
Střední zdravotnická škola a vyšší odborná škola Cheb - Domov mládeže(provozovna Cheb)
Javorová 7, 350 02 Cheb
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Kolín - Domov mládeže(provozovna Kolín
Na Petříně 230, 280 02 Kolín II
Střední zdravotnická škola Jindřichův Hradec - Domov mládeže(provozovna Jindřichův Hradec)
sídl. Vajgar 531, 377 01 Jindřichův Hradec III
Střední zdravotnická škola Svitavy - Domov mládeže(provozovna Svitavy)
Purkyňova 1, 568 02 Svitavy-Předměstí
Střední zdravotnická škola Turnov - Domov mládeže(provozovna Semily)
28. října 1872, 511 01 Turnov
Střední zdravotnická škola Ústí nad Orlicí - Domov mládeže(provozovna Ústí nad Orlicí)
Čs. armády 262, 562 01 Ústí nad Orlicí
Střední zdravotnická škola v Příbrami - Domov mládeže(provozovna Příbram)
Jiráskovy sady 113, 261 01 Příbram I
Střední zemědělská škola Čáslav - Domov mládeže(provozovna Kutná Hora)
Sadová 1, 286 01 Čáslav-Nové Město
Střední zemědělská škola Lanškroun - Domov mládeže(provozovna Ústí nad Orlicí)
www.szes-la.cz/stat/DM_web2/index.htm
Nádražní 922, 563 01 Lanškroun-Žichlínské Předměstí
Střední zemědělská škola Rakovník - Domov mládeže(provozovna Rakovník)
Pražská 1222, 269 01 Rakovník II
SZŠ Mladá Boleslav - Domov mládeže(provozovna Mladá Boleslav)
Boženy Němcové 482, 293 01 Mladá Boleslav II
Teologický seminář Církve adventistů sedmého dne - Vyšší odborná škola teologická a pastoračně sociá
Radvanice 29, 285 06 Sázava
Výchovný ústav pro děti a mládež Kostomlaty pod Milešovkou(provozovna Teplice)
Požárnická 168, 417 54 Kostomlaty pod Milešovkou
Vyšší odborná škola a Střední odborná škola Březnice
Rožmitálská 340, 262 72 Březnice
Vyšší odborná škola a Střední odborná škola technická Litomyšl
T. G. Masaryka 659, 570 01 Litomyšl-Město