logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.1021625 14.4041853 KOMINÍCI s.r.o. http://www.kominicisro.cz
náhled www - kominici-sro-web.jpg

KOMINÍCI s.r.o.

Zabezpečujeme kompletní kominické služby, povinné revize a čištění komínů. Vložkování komínů ohebnými i pevnými nerezovými vložkami. Třísložkové odkouření horolezeckou technikou, čištění komínových průduchů na tuhá a plynná paliva čištění všech typů kotlů na tuhá paliva, opravy a výstavba nových komínů revize kouřových cest inspekční kamerou pasportizace, frézování a pravidelné prohlídky komínů. Dále provádíme kontrolu a čištění spalinových cest. Provádíme také výměnu plynových kotlů značek Junkers, Buderus a Bosch.

Web: http://www.kominicisro.cz


Adresa: KOMINÍCI s.r.o. Raisova 5
16000  Praha 6 - Bubeneč http://www.kominicisro.cz


mobil: +420 775 902 910

mobil: +420 774 902 908

mail: novak@kominicisro.cz

Kontaktní osoby

Jiří Novák Telefon: +420 775 902 910 Email:

Petr Šlesinger Telefon: +420 607 617 284 Email:

Kategorie

Klíčová slova

kominík, kominíci, praha, vložkování komínů, komín, komíny, odkouření, čištění komínů, kotlů, opravy, v praze, revize, pasportizace, frézování, výměna, výměny, montáž, kominictví, Čištění komínů, Čištění kotlů na tuhá paliva, Revize kouřových cest, Výstavba i opravy komínů, Prohlídky komínů, Třísložkové odkouření, výměna plynových kotlů, kondenzační kotle, kotel, kondenzačního

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz