logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.78120284090258 18.429448198562184 RB Vertical - speciální výškové práce http://www.rbvertical.cz
náhled www - www-rb-vertical.PNG

RB Vertical - speciální výškové práce

Umíme spolehlivě zajistit profesionální řešení a odborné provádění prací na špatně dostupných objektech v jakýchkoliv výškách či v nebezpečných a uzavřených prostorech. Disponujeme odborně proškoleným pracovním kolektivem a veškerým technickým vybavením, které je potřebné, ke komplexnímu provedení zakázek. Bezpečnost při práci, kvalita provedení zakázky a spokojenost zákazníka jsou pro nás hlavním měřítkem úspěchu.

Web: http://www.rbvertical.cz


Adresa: RB Vertical - speciální výškové práce Hlavní třída 441/67
73601  Havířov http://www.rbvertical.cz


mobil: +420 603 505 283

mail: info@rbvertical.cz

Kategorie

Klíčová slova

speciální, výškové, práce, ve výškách, horolezci, horolezecká technika, horolezecké techniky, ostrava, havířov, v ostravě, v havířově, průmyslové montáže, zámečnické, klempířské, demolice výškových staveb, komíny, komínů, budovy, budov, montáž záchytných sítí, fasády a opláštění hal, střechy, izolace, rizikové kácení stromů, shoz sněhu, průmyslové nátěry, malby, úklidové práce, severní morava

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz