logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0221739 16,4166417 Sladký stavby http://www.sladky-stavby.wbs.cz
náhled www - webshot.jpg

Sladký stavby

Jsme stavební a prodejní firma. Garantujeme vysokou kvalitu práce i sortimentu. Provádíme stavby rodinných domů na klíč, rekonstrukce a přestavby, prodej a montáž vybavení domů - krby a krbová kamna, návrh a pokládka plovoucích podlah - laminátové, dřevěné i masivní podlahy, interiérové dveře, kuchyně na míru, koupelny, veškerý nábytek na zakázku - sedací soupravy a nábytek prestižních výrobců. Vlastní návrh a výroba vestavěných skříní. Nabízíme také návrhy bytových interiérů.

Web: http://www.sladky-stavby.wbs.cz


Adresa: Sladký stavby Hnátnice 250
56101  Hnátnice http://www.sladky-stavby.wbs.cz


mobil: +420 605 251 295

mail: sladky.stavby@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

stavební firma, zednické práce

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz